Burclara uygun hediye secimi - stylist pin burc yorumu
Burclara uygun hediye secimi - stylist pin burc yorumu

Burçlara göre Hediye Seçimi

Önemli günler yada önemli biri için hediye seçimi dünyanın en zor işlerinden birisidir. Alacağınız hediye kişinin cinsiyetine, yaşına, gelişimine, zevkine ve burcuna uygun olmalıdır.

Hediye aldığınız kişi aldığı hediye karşısında kendini önemli hissetmesi hatta çok mutlu olmasını isteriz. Hediye seçimi yaparken günlük değil ömürlük hediye seçmek ise çok önemlidir.

Kullanışlı, şık ve estetik bir hediye seçmek sizin için önemli ise Hediye seçimi listemiz size hediye seçmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Arslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay Oğlak, Kova ve Balık burçları için hediye seçimi yapmanıza yardımcı olacak ip uçları veriyoruz.

Burçların özellikleri size hediye konusunda bir çok ipucu verirken, Burçlar kişinin hoşlandığı şeyler hakkında önemli bir yeri olduğunu unutmayın. Burçlara uygun hediyeleri sizler için özel olarak derledik.

KOÇ BURCU

Coşkulu ve aceleci koçlar alınan hediyeyi hemen kullanmak isterler. Koç erkeğine cüzdan, kalem, kol düğmesi, çakı gibi işlevsel hediyeler almalısınız. Koç kadını ise kolye, yüzük, mutfak eşyası, giysi gibi aksesuarlara hayır demezler.

BOĞA BURCU

Boğa burçlarına evladiyelik hediyeler almalısınız. Boğa erkeklerine çakmak, köstekli saat, kaliteli hediye sepeti, cüzdan ve anahtarlık alabilirsiniz. Boğa kadınlarına ise parfüm, tek taş yüzük, manikür seti alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Meraklı, hayat dolu ve öğrenmeye açık olan ikizlere ne hediye verseniz mutlu olur. İkizler kadınına kitap, sıra dışı cüzdan, ilgi çekici giysi ve aksesuar alabilirsiniz. İkizler erkeğine kitap, maket nesneler, satranç takımı alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Yaratıcı ve duygusal yengeçlere hediye alırken seçici olmalısınız. Yengeç kadınlarına biblo, ev aksesuarı, hediye sepeti ve nostaljik takılar alabilirsiniz. Yengeç erkeğine ev hediyesi, maket araba, maket gemi alabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Aslanlara gururunu okşayacak kaliteli hediye almalısınız. Aslan erkeği için şık kol düğmesi, saat, satranç takımı alabilirsiniz. Aslan kadını için takılar, orijinal vazo ve ev eşyası alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Titiz ve kuralcı olan başak burçları her türlü hediyeden hoşlanırlar. Başak kadınlarına masa lambası, ev aletleri, antika eşya alabilirsiniz. Başak erkekleri minyatür bahçe, parfüm ve cüzdan hoşlanırlar.

TERAZİ BURCU

Estetik zevkleri gelişmiş olan terazilere hediye almak her zaman zor bir iş olmuştur. Terazi kadınlarına tablo, biblo, kolye gibi sanatsal hediyeler alabilirsiniz. Terazi erkeklerine giyim eşyası, dolma kalem, deri cüzdan ve kemer alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sezgileri kuvvetli olan akrepler sıra dışı hediyelerden hoşlanırlar. Akrep erkeğine zippo çakmak, cüzdan ve kemer alabilirsiniz. Akrep kadınına küpe, ev eşyası, hediye paketi alabilirsiniz.

YAY BURCU

Maceracı bir ruha sahip olan yaylara özgün ve orijinal hediyeler almalısınız. Yay kadınlarına bileklik, kolye ve tablo alabilirsiniz. Yay erkekleri için pusula, matara ve olta takımı alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sorumlu ve tutumlu bir kişiliğe sahip olan oğlaklara kullanışlı bir hediye almalısınız. Oğlak kadınına mutfak eşyası, ofis aracı, duvar saati alabilirsiniz. Oğlak erkeği için cüzdan, parfüm ve kemer alabilirsiniz.

KOVA BURCU

Özgün ve entelektüel kovalara hediye alırken kişilik özelliklerine uygun sanatsal ve kültürel hediyeler almalısınız. Zekâ oyunları, puzzle, pipo seti, çay ve kahve makinesi kova burçlarına alabileceğiniz hediyelerdir.

BALIK BURCU

Romantik olan balıklara duygusal hediyeler almalısınız. Balık kadınına tütsü, mum, çikolata ve çiçek alabilirsiniz. Balık erkeklerine şarap kadehi, kanvas tablo gibi hediyeler alabilirsiniz.