Eşler Evde Havayı Nasıl Canlı Tutmalı?
Korona virüs salgınının yayılması ile herkesin evde kaldığı şu günlerde, eşler evde havayı nasıl canlı tutmalı gerektiğini sizler için özel olarak araştırdık.

Korona virüs salgınının yayılması ile herkesin evde kaldığı şu günlerde, eşler evde havayı nasıl canlı tutmalı gerektiğini sizler araştırdık. Erkekler ve kadınlar bir arada oldukları sürede bazen fikir ayrılıklarına düşerler.

Bu gibi durumlarda eşinizle aranızdaki muhabbeti koyulaştıracak, bu zorlu günlerde birbirine daha çok bağlayacak önerilerimiz, evinizin havasını daha canlı tutacaktır. Eşinizle muhabbeti arttıracak altın niteliğindeki tavsiyelerimiz mutlaka uygulayın, farkı hemen anlayacaksınız.

Evde Havayı Canlı Tutma

Nazik ol, Evde Havayı Canlı Tut

Romantizmin doruklarında gezmek, eşinizin size daha sıkı bağlı olmasını sağlayacak altın dokunuş, sizin parmağınızın ucunda olduğunu unutmayın. Kibar ve nazik davranışlar ile eşinizin ruhuna dokunmalı, emri cümleler kullanmaktan kaçınmalı.

Sen gibi kaba kelimeler kullanmak yerine canım, tatlım gibi ruh okşayan cümleler sarf ederek evin havasını daha canlı tutabilir. Onu düşündüğünüzü hem sözlerinizle, hem eylemlerinizle, hem de duygularınızla hissettirin.

Ortak işler yap, Evde Canlı Ol

Eşinizle evde iki yabancı olmayın. Eşinizin istek ve arzularını önemseyin, Birlikte ortak işler yaparak ortamı her zaman yumuşak tutmalısınız. Akıllı telefonları alıp bir köşeye çekilmek yerine birlikte film izleyip, oyunlar oynar iken ara sırada sohbet etmekten kaçınmayın.  ,

Evde olmanın tadını çıkarıp aranızdaki muhabbeti derinleştirin. Daha önce konuşmadığınız konuşmaları baş başa yapabilirsiniz. Şikayet etmeleri söylenmeleri bir kenara bırakıp, ertelediğiniz hayata ve geleceğe ilişkin planlarınızı yeniden masaya yatırıp daha önce niye başarısız olduğunuzu değerlendirin.

Yardımcı ol, Daha Fazla Vakit Kazan

Eşinizi evde mutlu etmenin en iyi yollarından birisi ona hayatta yalnız olmadığını hissettirmektir. Her daim onun yanında yer aldığınızı hem sözlerinizle hem de eylemlerinizle gösterin. Temizlik yapıyorsa yanında yer alıp ona yardımcı olun.

Eşime yardım edersem kılıbık mı olurum gibi yersiz kaygılardan sıyrılın. Ona yardımcı olmanız onu fazlasıyla mutlu edecektir. İşleri çabuk biterse sizinle daha uzun vakit geçireceği için aslında ona yardım ederek kendinize yardım etmiş olursunuz.

Küçük süprizler ile Eve Neşe Kat

Pijalamarı çekip sabahtan akşama kadar televizyon izleyen, monoton bir yaşam süren erkekler kadınlarını mutlu edemez. Bu monotonluktan çıkıp eşinizi şaşırtacak küçük süprizler planlamaya başlayın. Yapmacık davranışlardan uzak durup içten ve samimi olmaya özen gösterin.

Güzel bir sabah kahvaltısı hazırlayıp kahvaltıya çiçek koyup eşinizi uyandırabilirsiniz. Bilgisayarda eski resimlerden güzel bir arşiv oluşturup, bunu müzikli slayt yaparak eşinize hazırladığınız bu slayt gösterisini romantik bir anda izleyebilirsiniz.